Gerçek Eğitmenlerle Profesyonel Eğitim...

ANA SAYFA HAKKIMIZDA EĞİTİMLERİMİZ REFERANSLAR İLETİŞİM

kaynak eğitimi,ileri excel eğitimi bursa, bursada ileri excel eğitimi kursu, autocad eğitimi bursa, autocad kursu bursa, aparat tasarımı eğitimi, sac metal kalıp tasarımı eğitimi, geometrik toleranslar eğitimi, cnc programlama eğitimi, teknik resim eğitimi, ölçme tekniği eğitimi, iş güvenliği eğitimi, plc otomasyon eğitimi, hidrolik eğitimi, pnömatik eğitimi, autocad eğitimleri, catia eğitimi bursa, inventor eğitimi, fikstür eğitimi, mekanik montaj eğitimi, gazaltı kaynak eğitimi, argon kaynak eğitimi, tig kaynağı eğitimi, kursu, kurs, malzeme bilgisi ve ısıl işlem eğitimi, malzeme bilgisi eğitimi, ısıl işlem eğitimi, elektrohidrolik eğitimi, elektro pnömatik eğitimi, mekatronik eğitimi, iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi, bursa, istanbul, ankara, izmir, manisa, kocaeli, eskişehir, adapazarı, sakarya, konya, balıkesir, bilecik, bolu, aparat eğitimi, robot eğitimi, plastik malzemeler ve üretim teknikleri eğitimi, talaşlı imalat teknolojileri eğitimi, lojik eğitimi, kalıp malzemeleri eğitimi, gaz altı kaynak eğitimi, kaynakçılık eğitimi, kaynakçılık kursu, kaynakçı kursu, mekanik eğitimi, plc eğitimi bursa

 

İMES Eğitim Ltd. Şti. Firmaların ihtiyacı olan eğitimleri kendi bünyesinde veya işletmelerin kendi bünyesinde (in house) profesyonel yaklaşım ve eğitim disiplini içerisinde veren bir teknik eğitim firmasıdır Gelişen teknolojiye uyumlu eğitim standartlarının gereklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. “Kurumsal Eğitim Partnerliği” yaklaşımı ve uygulamaları ile kurumsal firmaların eğitimleri konusunda sektörün öncü ve en kaliteli metotlarını uygulamaktadır.İMES olarak "Sürekli öğrenerek gelişme" ilkesiyle firmaların ihtiyaç duydukları konularda gereksinim duydukları bilgileri, tam zamanında, istenilen şartlarda, istenilen yerlerde ulaştırmak, uygulamaya yönelik bilgiler aktarmak temel işleyiş yapımızdır.

"İçinde yaşadığımız yeni çağda, zenginlik bilginin ürünüdür. Bilgi, ekonominin başlıca hammaddesi ve en önemli ürünü haline gelmiş bulunuyor. Günümüzde zenginlik yaratmak için gerek duyulan sermaye varlıkları arazi, bedensel emek, imalat ve fabrikalar değildir. Bunların yerini bilgi almış durumdadır." Thomas A.Stewart

MİSYONUMUZ


Kaliteli hizmet veren, iş dünyası ve toplumda saygı ve güvenle anılan "lider" firma kimliğimizi titizlikle korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği hedef edinen bir  kuruluş haline gelmeyi amaçlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Sürekli yenilenen yüksek standartlı, kaliteli ve bilgi çağına adaptasyonu güçlü eğitimler sunarak kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, onların güncel eğitim ihtiyaçlarını kalite kavramının sınırlarını zorlayarak karşılamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Eğitimin Yaşam Boyu Gerekli Olduğu Yaklaşımı    
Hizmet Kalitesinde Süreklilik            
Dürüstlük ve Güvenilirlilik
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Müşteri ve Çözüm Odaklılık
Sürekli Gelişme
Takım Ruhuyla Çalışmak
İnsana Saygı
   Eğitmenlerimiz;

       * İlgili dalda Üniversite eğitimi almış,
       * Programlara ve Konulara tam hakim,
       * Anlatabilme ve Öğretebilme yeteneğine sahip,
       * Programa ve saate uyumlu,
       * Her şartta güler yüzlü eğitim verebilen,
       * Katılımcıların memnuniyetini sağlayan,
       * Teknik destek verebilen eğitimcilerdir.
 
 
   Bilişim Eğitimleri
,
 
   Teknik Eğitimler
,
 
   Kalite Eğitimleri
,
15

15
11 1 1 1
 

İzmir Yolu Ataevler Metro İstasyonu Yanı - Üçevler Mh. Esra Sk. No:8 K:1 D:2 Nilüfer/BURSA
Tel: +90 224 223 18 13 pbx      Faks: +90 224 223 18 14
egitim@imesegitim.com
Copyright © 2007 Designed by İMES